دکتر کمال رضایی متولد خرداد ماه سال ۱۳۶۳ می باشد. رشته تحصیلی او دکتری تجارت و کارآفرینی از دانشگاه تهران و فوق دکتری تجارت بین الملل از دانشگاه گرونوبل آلپ فرانسه است. او نیز به مانند تمامی متولدین این دهه در بحبوحه جنگ تحمیلی به دنیا آمد و تمامی مشکلات و محدودیت های این نسل را با تمام وجود حس کرد.
دكتر کمال رضایی ضمن ۱۲ سال تحقيق و تدريس در دانشگاه هاي مختلف سراسر کشور و در عين حال با مطالعات علمي پيرامون مدیریت ،تجارت ،کارآفرینی و علوم مرتبط به مذاکرات تجاری، به تبادل اطلاعات با دانشمندان اين رشته پرداخته و ضمن شركت در كنفرانس‌هاي علمي مختلف در کشورهای مختلف ،خود نیز در راس هرم مدیریتی چندین شرکت تجاری به صورت پیوسته به تجارت های مختلف در سال های متمادی پرداخته است که ضمن ارزش آفرینی برای کشور، در زمینه های کارآفرینی نیز به تجربه اندوزی مشغول بوده است.
در این سالها وی در راستاي توسعه اين علم ،به تحقيق و تدريس و همچنین عضويت در کانون کارآفرینان جهانی در آمده است و ضمن تدريس و تجارت ، اقدام به تأسيس شرکت مشاورین تجاری پیشرو ارزآوران اسپاد كرده است و با تشكيل دوره های مختلف و مشاوره های تجاری ، به شرکت های خصوصی ،کارخانه جات ،شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های مختلف به بسط و گسترش علم تجارت و کارآفرینی پرداخته و با تحولات بزرگي كه در نظام فكري و باورهاي مخاطبان خود ايجاد كرده است زندگي آنها را از دنیای کارمندی به کارآفرینی متحول ساخته و در تمامی مراحل تجارت در کنار آنان باقی مانده است.
دكتر کمال رضایی پس از سالها تجربه و علم اندوزی حال در خدمت مردم عزيز ايران است تا با استفاده از دستاوردهاي علمي خود ضمن ايجاد تغييرات اساسي در نظام فكري جویندگان کار به پالايش شخصيت آنان پرداخته و آنان را به کارآفرینانی موفق و با ايجاد تحولي شگرف در آنها ، انسانهاي شاد و بشاش، هدفمند، با انگيزه، توانمند و مصمم، با شخصيت و اعتماد به نفس كامل و با عشق و اميد براي زندگي عالي و پرحاصل براي ايران اسلامي ما تربيت‌ كند.
دکتررضایی در طول ۱۲سال گذشته، علاوه بر اجرای سخنرانی‌های مختلف برای عموم مردم، همچنین برای مدیران و کارکنان بسیاری از کارخانجات و صنایع‌ کشور و نیز برای بسیاری از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهای‌ دولتی و مدیران بخش‌های خصوصی کشور مباحث مدیریتی و تجاری سازی برندینگ و نیز مباحث رهبری و توانمندسازی و مدیریت منابع‌ انسانی را عرضه‌کرده است که از این رهگذر ،به ایجاد انگیزه‌ کاری و ارتقاء بهره‌وری نیروی انسانی کمک شایانی نموده است.
دکتر کمال رضایی درحال حاضر مشاور تجاری بیش از ۹۰ برند ،در زمینه های مختلف در کشور ،به صورت رسمی می باشد و در زمینه مختلف تجارت از جمله تولید،صادرات،واردات،معرفی محصول،تبلیغات،برندینگ،بازاریابی،و… در خدمت مردم شریف ایران می باشد..
فهرست