مشاغل و کسب و کارهای امروزی در یک دنیای به سرعت در حال تغییر و رقابت،به طور فزاینده ای فعالیت می کنند. برای پرداختن به این چالش ها باید استراتژی های جدید و جسورانه ای برای تسریع و ترقی رشد اقتصادی و فرصت های اقتصادی تدوین کرد.
روزانه در سراسر جهان، شرکت ها و افراد مختلف ، پس از انجام فعالیت های تحقیق و توسعه به اختراع ها و نوآوری هایی دست می یابند که از نظر مفهومی دارای کارکردهای مختلف و متنوعی هستند و می تواند بخش قابل توجهی از نیاز مشتریان را پوشش داده و حتی باعث بهبود کیفیت محصول و یا خدمات بشود.
اما این ایده ها ، اختراع ها و نوآوری ها به خودی خود هیچ گاه نمی توانند مثمر ثمر واقع شوند و باید یک روندی را طی کنند تا به دست مصرف کنندگان در بازار هدف برسند.پس تجاری سازی را می توان به سلسه فعالیت هایی اتلاق کرد که برای بهره برداری از ایده ها، اختراع ها و نوآوری ها در قالب محصولات و با خدمات قابل ارائه، جهت فروش در بازار صورت گیرد.
بی شک جهت آنکه در تجاری سازی روندی رو به رشد و موفق طی شود، می بایست با فعالیت های تحقیق و توسعه و به کارگیری شیوه های نوین مدیریتی سطح فناوری را ارتقاء بخشید و قابلیت رقابتی را ایجاد نمود.
توسعه و رشد سازمان ها در جهت بهبود توان مدیریتی در فضای کسب و کار مستلزم آگاهی و اشراف بر دانش نوین مدیریتی می باشد. با افتخار تمامی سعی و تلاش خود را در مجموعه اسپاد بکار می گیریم تا در کنار شما تلاشگران عرصه ترقی کشور موفقیت روز افزون شما را به نظاره بنشینیم.
ما در مجموعه پیشرو ارز آوران اسپاد مفتخریم که بخشی از پیشبرد فعالیت تجاری شما هستیم……

 


شرکت پیشرو ارز آوران اسپاد
مدیریت:جناب آقای دکتر کمال رضایی
http://arzspad.com
۰۲۱-۲۲۹۸۸۰۲۳
۰۹۱۲۹۶۴۱۱۸۱

فهرست