مجموعه تن سان طب با برند تجاری تنکو در سال ۱۳۹۶ با تولید بیش از ۶۰ نوع محصول در زمینه تجهیزات پزشکی و توان بخشی فعالیت خود را آغاز نمود. در همان شروع کار با کمک نخبگان کشور در زمینه نانوتکنولوژی با تولید محصولات های تک نانو با قابلیت دفع امواج الکترومغناطیسی به فعالیت های نوآورانه پرداخت.
سال ۹۶ با معرفی محصول جدید خود (شکم بند بارداری ضد امواج) که به صورت انحصاری در ایران برای اولین بار انقلابی در این صنعت به وجود آورد. این محصول با وجود تکنولوژی به روز و منحصر به فرد خود به سرعت بازارهای خود را در ایران و خارج از ایران گسترش داد.
مادران باردار و پزشکان متخصص زنان استقبال گسترده ای از این محصول انجام دادند.
در سال ۱۳۹۹ با تغییر مدیریت این کارخانه و شروع به فعالیت گروه تجاری اسپاد، مدیریت عامل این مجموعه به دکتر کمال رضایی سپرده شد.
در سال جاری و با تغییر کادر مدیریت شرکت تن سان طب محصولات دیگری از نانوتکنولوژی به سبد تولیدات این شرکت اضافه گردیده است که میتوان به سوتین های ضد امواج با قابلیت پیشگیری از سرطان سینه و همچنین کلاه نوزاد نانو تکنولوژی با هدف محافظت دختران و مادران این مرز و بوم و همچنین نوزادان تازه متولد شده اشاره نمود.
در ادامه فعالیت های این مجموعه شکم بند های لاغری با لایه نانو جهت تسریع در کاهش وزن و چربی شکم در مرحله تحقیقاتی و اخذ مجوز قرار دارد.
همچنین این شرکت در این سالیان با صادرات به بیش از ۱۰ کشور دنیا سهم به سزایی در ارزآوری و صادرات علم و تکنولوژی به کشورهای مختلف داشته است

فهرست